Ανακύκλωση

Την Τρίτη 31/5/2022 έγινε συγκέντρωση και καταμέτρηση των μπαταριών για την εταιρεία ΑΦΗΣ και πλαστικών καπακιών για την Ένωση Παραπληγικών Ελλάδας. Η δράση εντάσσεται στο πλαίσιο της Αξιολόγησης της Σχολικής Μονάδας και του Δείκτη Συνεργασίας με Φορείς. Η παρουσίαση της συγκέντρωσης των παραπάνω ειδών αποτυπώθηκε στον πίνακα ανακοινώσεων της Σχολικής Μονάδας.

Την Πέμπτη 2/6/2022 οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης συσκεύασαν τα πλαστικά καπάκια με σκοπό την αποστολή στην Ένωση Παραπληγικών Ελλάδας και τελικό στόχο την ενίσχυση του σκοπού τους.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές/τριες της Σχολικής Μονάδας που συμμετείχαν στις δράσεις αυτές με ενθουσιασμό και αφοσίωση για την επίτευξη του σκοπού.

[flgallery id=164 /]

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...