Μουσικό Γυμνάσιο

Την Παρασκευή 13/5 επισκέφτηκε το σχολείο μας υπεύθυνος του Μουσικού Σχολείου Βέροιας. Η επίσκεψη έγινε στα πλαίσια διερεύνησης του δείκτη αυτοαξιολόγησης της εκπαιδευτικής μονάδας: Συνεργασία με φορείς .

Οι Μαθητές των τριών τμημάτων της ΣΤ΄ τάξης ενημερώθηκαν από την υπεύθυνο του Μουσικού Σχολείου για το πρόγραμμα σπουδών του Μουσικού Σχολείου, το ωράριο, τα μαθήματα, τις δραστηριότητες καθώς και άλλα ζητήματα για τα οποία είχαν απορίες.

Η ενημέρωση συνοδεύτηκε και από ένα φυλλάδιο με απαντήσεις προς γονείς και μαθητές.  επίσκεψη μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις και έλυσε πολλές απορίες των μαθητών.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ θερμά το Μουσικό Σχολείο Βέροιας για τη συνεργασία και την ενημέρωση.

[flgallery id=156 /]

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...